Şehirlerarası Ev Taşımacılığı Fiyatları

Bilindiği üzere son zamanlarda Şehirler arası nakliyat kişilerin bir şehirden başka bir şehire taşınma olasılıkları artmıştır. Şenol Nakliyat Şehirlerarası Ev Taşımacılığı Fiyatları hakkında detaylı bilgiyi Uzman personelimiz tarafından bilgi alabilisiniz.

Şehirler arası nakliyat taleplerinizde bizlere ulaşmış olduğunuzda lüzumlu bilgilerinizi alarak gerek sizin müsait olduğunuz, gerekse bizim uygun olduğumuz vakit dilimine göre sizlere randevu vererek randevu zamanında sizlere en fazla hizmeti verebilmek amacı ile uzmanlarımız nakil yapılacak eve gelmiş olarak eşyaların yer ve atama teçhizat analizi yaparak gerekli taşıma planlama işlemlerini gerçekleştirmektedir. . Daha sonrasında ise lüzumlu ekipman ve ekibe göre belirleme işleminin taşıyıcı personellerimiz yada asansörle yapılıp yapılmayacağına göre  en uygun fiyatı çıkararak sizlere öneri sunmakta ve sizinle beraber değerlendirmektedir.  Şehirler arası taşıma Ekiplerimiz lüzumlu koşullara bakılırsa ekipmanlarını getirdikten sonrasında ambalajlama işlemine geçmekte ve taşınacak eşyanın boyutu ve cinsine gore hususi şekilde yaptırılmış olan ambalajlarla eşyaların olası bir istenmeyen bir duruma karşı minimum hasar görmesini sağlamakta.  Buna rağmen çok aşırı ender de olsa bizlerin hatası itibarı ile herhangi bir eşyanız en minik bir hata, kırılma yada çizilme mecburiyetinde sigortamız vasıtası ile tazmin ediliyor.

Şehirlerarası Ev Taşımacılığı Fiyatları zamana göre değişiklik göstermektedir. Yaz aylarında verilen fiyat teklifleri arasında kış ayları arasında verilen teklifler arasında büyük fak vardır. Detaylar için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz