Ankara Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları

Firmamız Ankara Şehirlerarası evden eve nakliyat sektörünün zorluğunu bilerek ve gelişen çağa ayak uydurarak çalışanlarını seçerken dikkatli ve belli bir süre gerekli kriterlerde eğitim vererek ve tamamen müşteri memnuniyetine önem vererek yıllardır sektörünün önde gelen firmalarından biri olarak hizmetinizde.

Ankara Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Ankara Şehirlerarası Nakliyat taleplerinizde bizlere ulaştığınızda gerekli bilgilerinizi alarak gerek sizin müsait olduğunuz, gerekse bizim uygun olduğumuz zaman dilimine göre sizlere randevu vererek randevu zamanında sizlere en fazla hizmeti verebilmek amacı ile uzmanlarımız nakil yapılacak eve gelerek eşyaların yer ve atama teçhizat analizi yaparak gerekli taşıma planlama işlemlerini gerçekleştirmektedir. . Daha sonra ise lüzumlu ekipman ve kadroya göre atama işleminin taşıyıcı personellerimiz veya asansörle yapılıp yapılmayacağına göre  en uygun fiyatı çıkararak sizlere öneri sunmakta ve sizinle birlikte değerlendirmektedir.

Ankara Şehirlerarası Nakliyat Ekiplerimiz lüzumlu koşullara göre ekipmanlarını getirdikten sonra ambalajlama işlemine geçmekte ve taşınacak eşyanın boyutu ve cinsine göre hususi şekilde yaptırılmış olan ambalajlarla eşyaların olası bir istenmeyen bir duruma karşı en az hasar görmesini sağlamakta.  Buna karşın çok aşırı nadir de olsa bizlerin hatası itibarı ile herhangi bir eşyanız en ufak bir hata, kırılma yada çizilme mecburiyetinde sigortamız vasıtası ile tazmin ediliyor.